Site Kullanım Şartları

Anasayfa / Site Kullanım Şartları

   Geri   

Detam Eğitim web sitesinin tüm hakları DETAM DANIŞMANLIK EĞİTİM TEKNİK ARAŞTIRMA MÜHENDİSLİK LTD. ŞTİ.ne aittir. Detam Eğitim web sitesine http://www.detamegitim.com web adresinden ulaşılmaktadır. Bu sözleşme kullanıcının web sitesine erişimi ve web sitesini kullanımıyla ilgili şartları ve gizliliği belirlemektedir.

www.detamegitim.com sitesine katılan, siteyi kullanan, site içinde yer alan hizmetleri satın alan  kişi ve kuruluşlar aşağıdaki şartları okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

Detamegitim.com, kullanıcının siteyi bu sözleşmede geçen gizlilik kurallarına veya yasalara aykırı olarak kullandığını tespit ederse veya yetkili mercilerce bu konuda bir tespit veya inceleme talebi gelirse, kullanıcı ile ilgili bilgileri yetkili makamlara bildirmek hakkına sahiptir. Detamegitim.com vermiş olduğunuz bilgilerin güvenliğini sağlamaya yönelik olarak gelişen teknolojiye uygun teknik önlemlerle desteklenmektedir. Seyircikedi.com bu sözleşmeyi değiştirip güncelleme hakkına sahiptir.

 

KULLANMA YÜKÜMLÜLÜKLERİ

 

Kullanıcılar, www.detamegitim.com kapsamında doğrudan veya dolaylı olarak reklam ve tanıtım, ticari amaçlı mobil ve interaktif uygulamalar yapamaz.

Kullanıcılar, diğer  kullanıcıların (bireyler ya da kuruluşlar) özel, gizli programlarına, dosyalarına, bilgilerine ya da benzer nitelikte içeriğe sahip alanlarına izinsiz olarak ulaşmamayı, bunları kullanmamayı kabul eder. Aksi takdirde bunlardan doğabilecek her türlü hukuki ve cezai sorumluluk kendisine aittir.

Kullanıcılar, başkalarının web sitesini kullanmasını önleyici veya zorlaştırıcı etkinliklerde bulunamaz, sunucuları ya da veritabanlarını otomatik programlarla aşırı yükleyip kilitleyemez. Aksi takdirde bu durumdan doğabilecek her türlü hukuki, cezai sorumluluk kendisine ait olacaktır.


YASAL SORUMLULUK

Kullanıcılar, servisleri kullanmaya ve siteye giriş yapmaya yasal olarak yetkili olduklarını ve servislerin seçiminde, servislerin kullanımında ve siteye girişinde her türlü sorumluluğu üstlendiklerini, herhangi bir engelin olmadığını, beyan ve teyit ederler. Kullanıcılar bu taahhütlerini yerine getirseler dahi erişimlerinin www.detamegitim.com yönetimi tarafından engellenebileceğini kabul ve taahhüt ederler.

 

GİZLİLİK İLKELERİ

www.detamegitim.com servisleri, sisteme bağlanan kullanıcılarının IP adreslerini web sitesi kayıtlarında bağlantı tarihi, saati ve sistemden istenen adres ve/veya sayfalar bazına kaydetmektedir. Bu bilgiler gerek sistem güvenliği, gerekse olası kullanıcı problemlerinin çözümünde anahtar bilgiler olup, kullanıcı kişisel bilgileriyle ilişkili değildir.

Kişisel bilgileriniz (ad, rumuz, e-posta adresi, posta adresi, kredi kartı bilgileri, satın aldıklarınız vb.) kesinlikle başka kişi ve kuruluşlara verilmez ve sadece SİTEDEN  azami faydayı sağlamanız amacıyla kullanılır. Bilgileriniz ürün veritabanının korunduğu sistemle korunmaktadır.

Üye olurken verdiğiniz tüm bilgilere sadece siz ulaşabilir ve siz değiştirebilirsiniz. Başka birinin sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.

İstediğiniz zaman üyelikten ayrılabilirsinz. Üyelikten ayrılmak için buraya  tıklayarak işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Üyelikten ayrılanların bilgileri silinir, DETAM tarafından kullanılmaz.

DETAM’ın gönderdiği duyuru e-postalarını almak istemiyorsanız buradan mail ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Bu değişiklik sonrasında DETAM size duyuru e-postası göndermeyecektir. Ancak, bu düzenleme sonrasında, DETAM’ın düzenlediği kampanyalardan haberdar olamayacağınızı bilmenizi isteriz.


FESİH

Herhangi bir zamanda ve hiç bir uyarı ve ihtara gerek olmaksızın DETAM DANIŞMANLIK EĞİTİM TEKNİK ARAŞTIRMA MÜHENDİSLİK LTD. ŞTİ uygun gördüğü takdirde ve hiç bir gerekçe göstermeden web sitesini kullanımınızı veya web sitesine erişiminizi engelleyebilir. Ayrıca işbu akitte belirtilen kayıt ve şartları ihlal etmeniz halinde, DETAM DANIŞMANLIK EĞİTİM TEKNİK ARAŞTIRMA MÜHENDİSLİK LTD. ŞTİ sizin web sitesinin tamamına veya herhangi bir kısmına olan erişiminizi ve kullanımınızı engelleyebilir.


UYGULANACAK HUKUK

Yukarıda yazılı hüküm ve hukuki ilişkilerin uygulanmasından doğabilecek uyuşmazlıkların çözümünde Ankara Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkili kılınmıştır.

www.detamegitim.com Yönetimi yukarıda belirtilen koşulları dilediği her zaman geliştirebilir ve güncelleyebilir.

Kullanıcılar yukarıdaki hükümlerin tümünü okuduklarını ve içeriğinden haberdar olduklarını bilerek kabul ettiklerini beyan ederler.