Eğitim Kadrosu

Anasayfa / Eğitim Kadrosu

   Geri   

Yeni Sayfa 1

İBRAHİM OĞUR

EMEKLİ.BAŞ İŞ MÜFETTİŞİ

MUSTAFA ÜREDİ

KİMYA MÜHENDİSİ

ALİ ÖZULUDAĞ

A SINIFI İG UZMANI / KİMYA MÜHENDİSİ

HASAN SON

A SINIFI İG UZMANI / MADEN MÜHENDİSİ

SALİH ZEKİ ZENGİN

A SINIFI İG UZMANI / İNŞAAT MÜHENDİSİ

SÜLEYMAN İLHAN

SOSYAL MÜFETTİŞ

ETHEM FARUK MUMCU

HEKİM

ABDULKADİR ATLI

İŞYERİ HEKİMİ / HALK SAĞLIĞI UZMANI

MSc VEDAT REHA MERT

A SINIFI İG UZMANI / MADEN MÜHENDİSİ

PhD SERAP KUZU

SOSYAL İŞ MÜFETTİŞ

CENGİZ DELİBAŞ

SOSYAL İŞ MÜFETTİŞİ

PhD BUHARA ÖNAL

HEKİM / HALK SAĞLIĞI UZMANI

MEVLÜT SADİ SU

SOSYAL İŞ MÜFETTİŞİ

ÖMER SAİT KÖKCAN

A SINIFI İG UZMANI / ENDÜSTRİ MÜHENDİSİ

Dr ÖNDER GÜNER

İŞYERİ HEKİMİ

Doç Dr MURAT GÜNDÜZ

İNŞAAT MÜHENDİSİ

NECATİ KAYHAN

SOSYAL İŞ MÜFETTİŞİ

İBRAHİM ÇAYIROĞLU

TEKNİK ÖĞRETMEN(MAKİNE)

ABDÜSSELAM ÖZET

A SINIFI İG UZMANI / MAKİNE MÜHENDİSİ

Doç Dr BEHÇET GÜLENÇ

TEKNİK ÖĞRETMEN(MAKİNE)

SÜLEYMAN BAHADIR YÜKSEL

İNŞAAT MÜHENDİSİ

OĞUZHAN ACAR

İNŞAAT MÜHENDİSİ

FATİH UYSAL

MAKİNE MÜHENDİSİ

NECMİ İLHAN

HEKİM

ŞÜKRİYE ESRA BASKAN

HUKUK FAKÜLTESİ ÖĞRETİM ÜYESİ

YAŞAR KESKİN

İŞYERİ HEKİMİ / HALK SAĞLIĞI UZMANI

Yard DOÇ HAKAN DİLİPAK

TEKNİK ÖĞRETMEN(MAKİNE EĞİTİMİ)

Yrd Doç MEHMET ZİLE

ELEKTRİK MÜHENDİSİ

İBRAHİM GÜNEŞ

C SINIFI İG UZMAN / ELEKTRİK- ELEKTRONİK MÜHENDİSİ

MEHMET RECEP YAZGAN

İŞ MÜFETTİŞİ

MUSTAFA YENİÇERİ

A SINIFI İG UZMAN / MADEN MÜHENDİSİ

İSMAİL ÖZDİL

MAKİNE MÜHENDİSİ

ARZU BİRSEN YAYLA YARAR

KİMYA MÜHENDİSİ

RIDVAN TURAN

İŞYERİ HEKİMİ

NURİ ŞENER TIĞLI

A SINIFI İG UZMAN / KİMYA MÜHENDİSİ

NACİ BÜYÜR

DIŞ TİCARET İHTİSAS/EMEKLİ İŞ MÜFETTİŞİ

ERDEM SEZER

MAKİNE MÜHENDİSİ

MEHMET PALAMUT

HUKUK FAKÜLTESİ ÖĞRETİM ÜYESİ

İBRAHİM SUBAŞI

HUKUK FAKÜLTESİ ÖĞRETİM ÜYESİ

HÜSEYİN ARSLAN

İNŞAAT MÜHENDİSİ

UMUT RIFAT TUZKAYA

ENDÜSTRİ MÜHENDİSİ/ÖĞRETİM. ÜYESİ

   
AHMET ÖZGÜR ALEMDAĞ

DENİZ ULAŞTIRMA İŞLETME MÜHENDİSİ / ÖĞRETİM. ÜYESİ

İBRAHİM KAYA

A SINIFI İG UZMANI / MAKİNE MÜHENDİSİ

EYUP KARAÇALIK

MADEN MÜHENDİSİ / A SINIFI İG UZMAN

DEMET ASTLEY

KİMYA BÖLÜMÜ ÖGRETİM ÜYESİ

ARİF YEKTA HIZIROĞLU

İŞYERİ HEKİMİ

SELİM BARADAN

İNŞAAT MÜHENDİSİ ÖĞRETİM ÜYESİ

SEFER YEŞİLYURT

A SINIFI İG UZMANI / MADEN MÜHENDİSİ

YUSUF ÖZDEMİR

İŞYERİ HEKİMİ

SEMA ŞEVKEN TURGUT

İŞYERİ HEKİMİ / HALK SAĞLIĞI UZMANI

AYHAN ÖZDEMİR

ENDÜSTRİ MÜHENDİSİ ÖĞRETİM ÜYESİ

KADRİYE ERTEKİN

KİMYA BÖLÜMÜ ÖGRETİM ÜYESİ

RASİM İPEK

MAKİNE MÜHENDİSİ ÖĞRETİM ÜYESİ

ÜNER AKINÖNDER

A SINIFI İG UZMANI / KİMYA MÜHENDİSİ

UĞUR KÖKTÜRK

MADEN MÜHENDİSİ ÖĞRETİM ÜYESİ

ZELİHA ÖZSOY GÜNEŞ

KİMYA BÖLÜMÜ İŞ GÜVENLİĞİ UZMANI

İBRAHİM DERE

A SINIFI İG UZMANI / MADEN MÜH.

ProfDr NECATİ BEŞİRLİ

KİMYA-FİZİK

DoçDr  FOLCAY ŞAĞBAN

KİMYA

H AVNİ ÇETEK

DOKTOR

YÜCEL BENDER

DOKTOR